UNICORNS od Mai Koman i T.Picker – premiera już dziś

Już dziś premiera singla i klipu do „UNICORNS”. Piosenka powstała przy współpracy Mai Koman i T.Pickera. Sprawdźcie sami!


Koman to kobieta kameleon, absolutne zaprzeczenie monotonii , a zmiany jej wizerunku i muzyczna różnorodność to wynik ciągłych poszukiwań i eksperymentów. Takim właśnie jest spotkanie na scenie z T.Pickerem. On – beat, trans i ciężkie brzmienia techno, Ona -melancholia i harmonia. To połączenie zupełnie przeciwstawnych gatunków które tworzy zupełnie nowe brzmienia.

Na rynku muzycznym zrobiło się o niej głośno, gdy w 2014 wydała swoją debiutancką, świetnie przyjętą płytę „Pourquoi pas” (Warner Music Poland). Melancholijne brzmienia i przewrotne, oryginalne teksty w języku polskim, angielskim i francuskim podbiły serca publiczności i krytyków. Płyta została nominowana do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

T.Picker (Tomasz Wroblewski) – Producent zarówno muzyki elektronicznej (live experimental) jak i kompozytor muzyki teatralnej/filmowej. Założyciel studia Undersound, w którym od lat realizuje produkcje polskim i zagranicznym artystom. Założyciel grupy Undertape (Our Time 2015). Grywał zarówno na polskich scenach muzyki elektronicznej, jak i we Francji czy Niemczech.

 


Zrealizowany w Berlinie
scenariusz Maja Koman
zdjęcia Daniel Majchrzak
reżyseria Maja Koman, Daniel Majchrzak
Unicorn Greg Marsden
montaż Maja Koman, Grzegorz Brylak


Zobacz więcej:

KOMAN – Facebook

KOMAN – Instagram

T.Picker – Facebook