Universal Music Polska zaprasza na A&R Days!

Muzyka to Twoje życie? Śpiewasz, grasz lub komponujesz?

Universal Music Polska zaprasza Cię na A&R Days!

9 – 11 maja 2016 / SAVE THE DATE


12963703_616279898523755_3963178527256694871_n

Podczas A&R Days masz szansę zaprezentować swoją muzykę przedstawicielom działu Artists & Repertoire (A&R), którzy odpowiadają za poszukiwanie talentów, nadzorowanie rozwoju artystycznego oraz lokalne wydawnictwa w wytwórni. Szukamy nietuzinkowych zespołów, wykonawców, dla których muzyka to całe życie. Chcemy Cię usłyszeć, poznać i wspólnie przedstawić szerokiej publiczności. Bądź z nami i weź udział w naszym A&R Days! 

Zgłoszenia z krótką informacją o Was przesyłajcie na adres demo@universalmusic.pl z dopiskiem A&R Days. Do plików audio dołączcie linki do ściągnięcia.

Materiały możecie też wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Universal Music Polska.

Zgłoszenia przyjmujemy do 8 maja 2016. Szczegółowe informacje o A&R Days, w tym regulamin, będą dostępne na specjalnie przygotowanym fanpage – A&R Days https://www.facebook.com/AnRDays/. Spośród wszystkich zgłoszonych w ramach A&R Days, w dniach 9-11 maja będziemy na bieżąco informować kto zakwalifikował się do kolejnego etapu na naszym fanpage. 11 maja zostaną ogłoszeni ostatni zakwalifikowani, uczestnicy naszego, pierwszego A&R Days.

A&R Days są również okazją do tego aby dowiedzieć się kogo szukamy, jak przygotować demo, otrzymać wskazówki od naszego zespołu A&R, które pomogą Ci w muzycznej drodze.

Wszyscy zakwalifikowani będą mieli wsparcie przedstawicieli działu A&R.

Może szukamy właśnie Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *