„UPS” – nowy singiel od Mery Spolsky

Mery Spolsky to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci na polskiej scenie muzycznej. Artystka we wrześniu ubiegłego roku wydała swój debiutancki album „Miło Było Pana Poznać”, który został bardzo dobrze przyjęty. Dziś wraca do nas z nowym utworem do którego powstał również teledysk.

Materiał na swój pierwszy krążek Mery stwożyła sama – od zabawnych, żartobliwych tekstów, po muzykę, melodię oraz aranżację. Została również producentem tej płyty. Oprócz tego wokalistka ma projektuje ubrania. Jej oryginalny styl w biało – czarne paski i krzyże, okrzyki „Dzień dobry Very Much!” oraz „AUU!” wyróżniają młodą artystkę na tle innych. W nowym projekcie Mery jednak podzieliła się pracami i razem z Igorilla oraz No Echoes stworzyli nowy singiel pod tytułem „UPS!”.

„Inspiracją do napisania tekstu była niebezpieczna myśl, która nie przerodziła się w czyn, ale mnie zaintrygowała. Chyba każdy z nas zdradził w głowie i pomyślał sobie coś, o czym świat nie powinien wiedzieć. Ups! Jest to piosenka o zdradzie, ale takiej tylko w myślach. Jestem very much ciekawa jak przypadnie Wam do gustu, bo rozebrałam się tam z pasków, podzieliłam zwrotką z raperem Igorillą i produkcyjną rolę w pełni oddałam producentowi No Echoes. Dotychczas tworzyłam swoje piosenky spolsky zupełnie sama, dlatego „Ups!” w kooperacji z tymi Panami, których miło było poznać, jest dla mnie krokiem w przód! 

W teledysku gram dziewczynę, która w drodze na siłownię zauważa przystojnego mężczyznę i za pomocą fantazji ląduje z nim w romantycznych okolicznościach, choć na siłownie podąża u boku swojego chłopaka. Ups! Czy będziemy żałować? Mam nadzieję, że Wy nie będziecie żałować, że odpaliliście „Ups!”-a!” – Mery Spolsky


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/meryspolsky/

www: https://www.meryspolsky.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.