Utwór Adama Stachowiaka – „Mamo” ma już ponad MILION wyświetleń!

adam-stachowiakAdam Stachowiak 19-letni wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. Wychował się w rodzinnym domu na wsi, gdzie już jako trzylatek próbował swoich sił grając na klawiszach. Rok później został okrzyknięty „Najmłodszym muzykiem w Polsce, który wydał własną płytę„.


Adam stał się objawieniem muzycznego show, gdzie pod namową jednego z trenerów odważył się po raz pierwszy publicznie wykonać własny utwór pt. „Mamo”. Wokalista tuż po premierze odcinka zwrócił na siebie uwagę widzów i zyskał popularność w sieci.

Utwór „Mamo” powstał w kilka minut, przy pianinie, na kartce wyrwanej z zeszytu. Do muzyki napisanej przez najlepszego przyjaciela – Michała Cielebąka – Adam napisał słowa. Jego natchnieniem stało się zdjęcie w ramce, na którym widniała jego mama, która w wyniku choroby, zmarła 2 lata wcześniej.

Adam po śmierci mamy został zmuszony szybko dojrzeć. Jak twierdzi :

Utwór nie miał stać się utworem komercyjnym.

Gdyby nie przypadek, nigdy nawet nie opuściłby jego głowy. Anioł, o którym mowa w tekście, to jego Ukochana, która pomogła mu wyjść z ciężkiej sytuacji. Wokalista ma nadzieje, że ten utwór pomoże również innym ludziom przejść przez podobne historie.Zajrzyj po więcej : 

Adam Stachowiak na Facebooku


adam-stachowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.