Vesay & Ola Wasielewska – energetyczny debiut młodych pasjonatów muzyki

  VesayAleksandraWasilewska„Still Not Enough” to tytuł premierowego singla Aleksandry Wasielewskiej i Vesay’a (Mateusz Goła) ,który ukazał się 30 maja. Utwór utrzymany jest w klimacie klubowym, idealnym na wakacyjne wypady.

Duet w bardzo pozytywny sposób zaskoczył swoich rówieśników. Młodzi muzykoholicy zbierają rzesze fanów, o czym świadczyć mogą lajki, udostępnienia, a także kolejne odsłony i komentarze.


Pomysł na piosenkę zrodził się rok temu. Podczas wakacyjnego wyjazdu Ola napisała tekst . Plaża, słońce, wyluzowani znajomi – to dało natchnienie młodej twórczyni. Aranżacja muzyczna to zasługa Mateusza. Duet maturzystów mógł liczyć na pomoc wokalisty, producenta Mariusza Urbaniaka, dopracowując swój utwór przez prawie rok . Ola, Mateusz i Mariusz wspólnymi siłami ukończyli swoje dzieło i oddali w ręce publiczności. Zapraszamy was do odsłuchu i oceny. Niebawem premiera na żywo. O szczegółach będziemy informować na bieżąco !

Jak dla nas? Idealna propozycja na wakacyjny hit tego roku! Jeżeli tak DEBIUTUJĄ, to aż strach pomyśleć, co będzie dalej!

Trzymamy muzykoholicznie kciuki!Aleksandra Wasielewska na Facebooku

Vesay na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *