VHS i sofarowa wersja utworu „Dokąd”

Latem zespół VHS wziął udział w jednym z #secretgig organizowanym w ramach projektu Sofar Sounds Kraków. Na tę szczególną okazję grupa przygotował nową aranżację utworu „Dokąd”.

Grupa VHS to piątka młodych, zdolnych chłopaków, których połączyła jedna wspólna pasja – muzyka. Chodź wcześniej fani tej formacji mogli ich kojarzyć z nazwy Create, to mijający rok przyniósł wiele zmian, w tym nową nazwę.

MŁODE TWARZE: VHS

#gwiazdynarozbiegu: VHS


Sofar Sounds to inicjatywna, która zrodziła się już w 2009 roku w Londynie. Dzięki takim osobom jak Rafe Offer i Rocky Start. Sofar Sounds działa już w ponad 100 miastach na całym świecie. W Polsce oprócz Krakowa ten projekt jest kontynuowany również min. w Warszawie oraz Poznaniu.

Sofar Sounds to przede wszystkim klimatyczne, kameralne koncerty organizowane w prywatnych mieszkaniach, bądź innych unikatowych miejscach. Zgłaszając się na koncert zna się jedynie datę i godzinę koncertu. Co do miejsca i line-upu do ostatniego momentu są one tajemnicą. Sofar Sounds działa na zasadzie wolontariatu, zrzeszając pasjonatów muzyki na całym świecie.


Najbliższe koncerty VHS:

GDAŃSK – Bunkier – 12/12

POZNAŃ – Blue Note – 20/12

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: VHS, Sofar Sound Kraków

Instagram: VHS

YouTube: VHS