VIDEO, Patrycja Markowska i Lady Pank z koncertem charytatywnym „Pomagamy od Serca”

Wielkimi krokami zbliża się V. edycja akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca”! VIDEO, Lady Pank i Patrycja Markowska wystąpią na pierwszym w historii koncercie na Stadionie Widzewa Łódź, który odbędzie się już 2 września br. Dochód z tej imprezy zostanie przekazany na wskazany przez organizatorów cel, jakim jest leczenie chorego dziecka. Nie może Was – i nas – tam zabraknąć!


Mariusz Stępiński, Łukasz Masłowski oraz Fundacja Pomagamy Od Serca organizują wydarzenie charytatywne o charakterze kulturalno-sportowym. Już 2 września br. na Stadionie Widzewa w Łodzi przy alei Piłsudskiego 138 odbędzie się pierwszy w historii koncert charytatywny na scenie wbudowanej w trybunę B. Zaprezentują się tu: formacja VIDEO z Wojciechem Łuszczykiewiczem, zespół Lady Pank z Januszem Panasewiczem i Janem Borysewiczem oraz Patrycja Markowska.


Koncert poprzedzony zostanie nieodłączonym elementem „Pomagamy Od Serca”, czyli Meczem Charytatywnym, rozegranym tym razem na boisku głównym Stadionu Widzewa. Wzorem dotychczasowych odsłon zobaczymy  zarówno obecnych zawodników grających na co dzień w reprezentacji Polski, Ekstraklasie i ligach zagranicznych, jak i byłych piłkarzy. Akcję „Pomagamy Od Serca” zwieńczy Bal Charytatywny, poprowadzony przez Marcina Dańca. Na gali odbędzie się ponadto aukca wyjątkowych, unikalnych koszulek i gadżetów podarowanych przez osoby ze świata sportu. Dochód z ich licytacji pomoże sfinansować leczenie dziecka. We wcześniejszych latach do wylicytowania były między innymi przedmioty przeznaczone przez koszykarza Marcina Gortata oraz tenisistki Agnieszkę i Urszulę Radwańskie. Już teraz wiadomo, że we wrześniu będzie można zdobyć oryginalne koszulki z autentycznymi autografami Francesco Tottiego (AS Roma), Gonzalo Higuaina (Juventus), Neymara (PSG), Wojciecha Szczęsnego (Juventus), Kamila Glika (AS Monaco), Arkadiusza Milika (Napoli) czy też piłeczkę tenisową zwyciężczyni tegorocznego Australian OpenCaroline Wozniacki.


Podczas poprzedniej edycji akcji zainteresowanie pomocą przerosło nasze oczekiwania. Impreza charytatywna odbyła się w hali w Zduńskiej Woli, gdzie zbieraliśmy na leczenie Oliwki Wieczorek. Bilety rozeszły się bardzo szybko, hala była wypełniona do ostatniego miejsca, a gdyby tylko było go więcej, moglibyśmy pomieścić więcej chętnych do uczestnictwa w tej akcji. Dzień po zakończeniu IV. edycji razem z Łukaszem Masłowskim zaczęliśmy się zastanawiać, gdzie zorganizować kolejne wydarzenie, aby wymiar pomocy potrzebującemu dziecku był jeszcze większy. Cieszę się, że we wrześniu spotkamy się w Łodzi. Moim marzeniem jest, aby na trybunach zasiadł komplet widzów – mówi Mariusz Stępiński, założyciel Fundacji Pomagamy Od Serca. – W obecnych czasach rola zawodowego piłkarza nie sprowadza się tylko i wyłącznie do treningów i meczów. Przez ostatnie lata kariery piłkarskiej przekonałem się, że wielu ludzi liczy na naszą pomoc i zwraca się do nas z wieloma pytaniami o wsparcie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy „Pomagamy Od Serca” i z roku na rok dążymy do tego, aby akcja rozrastała się, dzięki czemu zyskują najbardziej potrzebujące dzieci. Wraz z moją Fundacją zachęcamy Państwa do współpracy i wspólnej pomocy. Pomagamy i dalej będziemy pomagać! – dodaje pomysłodawca.


Przedsięwzięcie „Pomagamy Od Serca” zainicjowano w 2013 roku. Dotychczas odbyły się cztery edycje akcji, podczas których na pomoc i leczenie potrzebujących dzieci uzbierano ponad 150 000 złotych. Inicjatorem i jej głównym organizatorem jest wspomniany już piłkarz reprezentacji Polski i zawodnik włoskiej drużyny Chievo Verona, Mariusz Stępiński, związany z Łodzią i województwem łódzkim, w  przeszłości występujący w barwach Widzewa ŁódźEkstraklasie.


Sprzedaż biletów na V. edycję akcji charytatywnej „Pomagamy Od Serca” rozpocznie się jeszcze w czerwcu za pośrednictwem strony kupbilet.pl, a także w Empiku i STS. Szczegóły dostępne będą na stronie www.pomagamyodserca.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji.


Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

Lady Pank na Facebooku

Patrycja Markowska na Facebooku

Pomagamy Od Serca na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.