VIDEO zagra na Jarmarku Świętego Mikołaja

Rozpoczął się tradycyjny, grudziądzki Jarmark Świętego Mikołaja. Na Rynku pojawi się trzydziestu ośmiu wystawców, którzy zaoferują ozdoby, upominki i produkty gastronomiczne. Na scenie plenerowej odbędą się ponadto liczne występy artystyczne, a wisienką na świątecznym torcie okaże się bezsprzecznie ceniony i lubiany zespół VIDEO.


Kulminacja muzycznych punktów programu nastąpi w sobotę, 9 grudnia. O godzinie 17 zaprezentuje się Paulina Czapla, pochodząca z Malborka wokalistka związana muzycznie z Trójmiastem. Uczestniczyła w programach telewizyjnych, takich jak „X-factor”, „Szansa na Sukces” i „Must be the Music”. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim singlem.


Z kolei o godzinie 18 scenę przejmie VIDEO. Formacji z Wojtkiem Łuszczykiewiczem na czele nie trzeba chyba przedstawiać, bowiem muzycy są znani szerszej publiczności już od dekady. To laureaci licznych wyróżnień branżowych. Zdobyli chociażby statuetki Eska Music Awards w latach 2015 i 2016 w kategorii „Najlepszy Zespół”, a także nagrodę w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności za współpracę z grupą Młodzi Migają Muzykę. Single „Wszystko Jedno” i „Ktoś Nowy” osiągnęły status Platynowych Płyt, a najnowszy album, „Doskonale Wszystko Jedno”, pokrył się złotem. Oprócz wyżej wymienionych piosenek podczas sobotniego koncertu usłyszymy inne największe przeboje VIDEO: „Bella”, „Fantastyczny lot”, „Papieros”, „Soft”, „Alay” czy „Szminki róż”. Nie zabraknie również repertuarowych niespodzianek. Przyjdźcie na grudziądzki Rynek i przekonajcie się sami!Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.