Vienio z nowym utworem – „List do…”

W sobotę wieczorem na kanale YouTube MolestaTv pojawił się nowy utwór Vienia o tytule „List do…”. W utworze w refrenie gościnnie pojawiła się  się Dogadana.Raper w utworze porusza tematy mocno aktualne – pandemia, COVID-19 i to jak nowa sytuacja wpłynęła na nasze dotychczasowe życie.  Z tekstu wywnioskować można, że „List do…” został napisany w czasie gdy obowiązywały największe obostrzenia i wszyscy byliśmy zmuszeni do spędzania czasu samemu w domu.

Dodatkowo klimatyczny beat i  refren zaśpiewany przez Dogadaną sprawiają, że słuchając utworu nie sposób przejść obok niego obojętnie. Wszystko jest „doprawione” – (w przypadku Vienia można użyć tego określenia ) poruszającym klipem, na którym możemy zobaczyć Warszawę zupełnie pustą. Za Video odpowiada ekipa Wolfmotion.

Zakładam, że utwór znajdzie odbiorców nie tylko wśród osób związanych z kulturą HIP-HOP,  gdyż jego tematyka dotyczy poniekąd każdego z nas.  Zwłaszcza w początkowym etapie pandemii gdy nie było do końca wiadome co może nas czekać.  Słuchając utworu odnalazłem emocje, które z całą pewnością towarzyszyły mi. Zwłaszcza w drugiej połowie marca.


Dowiedz się więcej:

Facebook:  https://www.facebook.com/vienioetos/

Instagram:  https://instagram.com/piotrvienio?igshid=iyw2spc2zbhc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.