Viki Gabor przenosi nas do Los Angeles. Nowy singiel i teledysk „Getaway”

Po sukcesie „Superhero” i „Ramię w ramię”, artysta powraca z nowym singlem. Dzisiejszego dnia o godzinie 15 miał premierę teledysk do piosenki „Getaway”. Młoda wokalistka zdradziła, że klip kręcony był w Los Angeles, w tym samym miejscu, co „Telephone” Lady Gaga i Beyonce.

Jednym z autorów „Getaway” jest Fridolin Walcher, który współpracował przy takich utworach jak „Lush Life” od Zary Larsson oraz „Takeaway” The Chainsmokers. Teledysk do piosenki Viki Gabor, powstał przy współpracy w ramach kampanii Puma Talents, która wspiera młodych artystów muzycznych w rozwoju swojej kariery.

Za reżyserię klipu odpowiada Dawid Krępski. Reżyser współpracuje m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore. Choreografię układał Alek Paliński, tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Ditą von Teese czy Jessie J. Zdjęcia do teledysku powstały w lutym w Four Aces Movie Ranch w Los Angeles. Lokalizacja, jak już wcześniej wspomniałam, jest znana ze słynnego teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi.

Sam utwór jest dostosowany do naszych czasów – lekki, chwytliwy, energiczny. Wpasowuje się idealnie do letniego vibe’u. Samo video zawiera materiały archiwalne z życia artystki. Teledysk niesie jasny przekaz, że nigdy nie jest za późno czy wcześnie na spełnienie własnych marzeń.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/vikigaborofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/vikigaborofficial/?hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.