Viki Gabor zagra koncert online z gościnnym udziałem Kayah

W coraz dłuższe wieczory Empik zaprasza na ekscytujące muzyczne spotkania z polskimi i zagranicznymi wykonawcami wokół ich premierowych albumów. W piątek 11 września bohaterką kolejnego wydarzenia z cyklu #EmpikMusicLive będzie Viki Gabor z debiutanckim krążkiem. Młoda piosenkarka zagra 30-minutowy koncert na żywo z gościnnym udziałem Kayah.

W piątkowy wieczór odbędzie się trzeci koncert na żywo z cyklu #EmpikMusicLive. Tym razem na wirtualnej scenie wystąpi Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019. Piosenkarka wykona utwory z debiutanckiego krążka „Getaway (Into My Imagination)” (Universal Music Polska) oraz odpowie na pytania fanów dotyczące pracy nad premierowym materiałem. W wydarzeniu weźmie udział również Kayah, która razem z Viki zaśpiewa ich wspólny singiel „Ramię w ramię”. Zapis audio całego 30-minutowego koncertu i rozmowy z piosenkarką trafi następnie do aplikacji streamingowej Empik Music. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Viki Gabor ma zaledwie 13 lat, a już może pochwalić się m.in. podwójną platynową płytą za singiel „Superhero” czy platynowym wyróżnieniem za singiel „Ramię w ramię” nagrany z Kayah. Już 4 września ukaże się jej debiutancki album. Na płycie znajdują się największe przeboje Viki, w tym „Superhero”, „Ramię w ramię” oraz „Getaway”, których liczba streamów i wyświetleń klipów przekroczyła 80 milionów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.