Vixen – klip do „Kroku” już dostępny!

W sieci pojawił się wczoraj (6.11) ostatni zwiastun albumu „Vixtoria” Vixena. Wideo towarzyszy utworowi pt. „Krok”. Premiera płyty już 10.11. To ostatnia okazja, by zamówić ją w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl i otrzymać wyjątkowe prezenty.

„Krok” to już 4. po „Falali”, „Smart Fucking Phonie” i „Vixtorii” singiel zwiastujący najnowszy krążek Vixena. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Grrracz. Realizacją klipu do niego zajęło się Punkt Widzenia Studio. Dziś ostatni dzień, by zamawiając „Vixtorię” pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Vixtoria-PREORDER/763, otrzymać bonusy takie jak: CD z niepublikowanymi jeszcze utworami, autograf, naklejki oraz rabat.

Videoklip możecie obejrzeć poniżej:

 


Już dziś o godz. 16.30 na Facebooku MaxFloRec odbędzie się live stream z Vixenem. Na Wasze pytania artysta odpowie wprost z warszawskiego studia Domofonia, gdzie powstawała „Vixtoria”.

unnamedVixen za mikrofonem stawał już wspólnie z Biszem, Buką, Kubą Knapem, Młodym M i Rychem Peją. W roli producenta poza solowymi płytami dał się poznać m.in. na krążkach: Rahima, Peji, donGURALesko czy na składance „Młodych Wilków Popkillera”. „Vixtoria” to jego 14. solowy album. Wydawnictwo zawiera 12 zróżnicowanych utworów. Króluje na nim hip-hop, ale usłyszycie też: rock, rock’n’roll, dubstep, future bass, a nawet piosenkę aktorską. Gościnnie na płycie pojawiają się: Zeus, Mery Spolsky i Oxon. Premiera krążka 10.11. Znajdziecie go na www.MaxFloSklep.pl, w Empiku i dobrych sklepach muzycznych.

Patronat medialny nad płytą sprawują: Interia, CGM.PL, portal Hiro.pl, Popkiller.pl, Empik, portal i magazyn „Freestyle”, RapDuma.pl, AllAboutMusic.pl, magazyn hip-hopowy „VAIB” oraz Hip Hop TV. Mecenatem objęła ją Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec, a jego wyłącznym dystrybutorem – firma MyMusic.


Zajrzyj po więcej : 

https://www.facebook.com/vix.rozpalictlum/

https://www.facebook.com/maxflorec/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.