Vixen prezentuje klip nakręcony na Islandii!

Na MaxFloRecTV 9 czerwca trafił  długo wyczekiwany klip Vixena. Teledysk towarzyszy singlowi pt. „Falala”. Wideo w całości nakręcone zostało na malowniczej Islandii. – „To była przygoda mojego życia. Nagraliśmy zdecydowanie najlepsze ujęcia ever, jeśli chodzi o moją muzykę” – mówi artysta.

Falala to 1. zwiastun nowej (13. w ogóle, a 1. pod szyldem MaxFloRec) płyty Vixena. – „Starałem się, żeby numer był rozwojowy, by rozkwitał z każdą sekundą. Jest dynamicznie i emocjonalnie” – komentuje raper. – „Falala” to moja interpretacja współczesności ze wzrokiem skierowanym przed siebie” – dodaje.

Ten świetny klip możecie zobaczyć poniżej:


Za realizację obrazu odpowiada zielonogórska grupa Sky Piastowskie w składzie: Grzegorz Lipiec (scenariusz, postprodukcja) i Oskar Kozłowski (scenariusz, reżyseria, zdjęcia i korekcja barwna). Kierownikiem produkcji był Michał Łempicki z AleWieje.is. – „Robiliśmy po kilkaset kilometrów dziennie. Mieliśmy znakomitego przewodnika z firmy AleWieje.is, który oprowadzał nas po ciekawych miejscach. Gdyby nie to, klip wyglądałby całkiem inaczej” – wspomina Vixen. – „Większość rzeczy była zaplanowana, ale za każdym razem dostawaliśmy coś ponad to, czego oczekiwaliśmy, jakieś niepowtarzalne prezenty od natury. To było niesamowite! Zupełnie jakby świat chciał nam pomóc i starał się razem z nami. Na przykład za każdym razem kiedy dojeżdżaliśmy do danego celu, wychodziło słońce, i tak przez cały tydzień!”.

Vixen jest nie tylko autorem tekstu (co oczywiste w przypadku gatunku muzycznego, w jakim się porusza) ale i bitu do „Falali”. W powstanie utworu zaangażowali się również: DJ Bulb (scratche) i Mery Spolsky (chórki). – „Znajoma z teatru pokazała mi kiedyś jej [Mery Spolsky – przyp. red.] nagrania. Od razu usłyszałem w nich pasję i zaangażowanie” – opowiada Vixen. Raper idzie nawet o krok dalej: gościa w swoim singlu nazywa nie „kolejną wokalistką, która ładnie śpiewa”, a „kreatywną artystką bawiącą się muzyką”. – „Ona tę muzykę eksploruje i ma wszelkie predyspozycje, żeby stać się „wielką”. Nie chcę wyjść na wróżbitę Macieja, ale ta dziewczyna „wybuchnie” i jest to nieuniknione”.

Nowy album Vixena zatytułowany będzie Vixtoria”. Premiera płyty wstępnie planowana jest na jesień tego roku. Niebawem do sieci trafią kolejne klipy artysty. Jeśli chcesz być na bieżąco z jego twórczością, kliknij tutaj (https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1) i subskrybuj MaxFloRecTV.

Singiel „Falala” dostępny jest na MaxFloSklep.pl (kliknij, aby zamówić: http://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Falala/737), iTunesie, w Google Play, Empiku oraz innych renomowanych sklepach z muzyką cyfrową. Posłuchać można go również w popularnych serwisach streamingowych.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

***

Sprawdź, jak powstawała wizualizacja „Falali” – odwiedź Fan Page’a MaxFloRec na Facebooku: http://www.fb.com/maxflorec/photos/?tab=album&album_id=10154123231645561!

Interesuje Cię więcej faktów na temat Vixena? Przeczytaj jego biografię na MaxFlo.pl: http://maxflo.pl/Vixen.html!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *