Vixen z tytułowym singlem z albumu „Vixtoria”!

13 października w sieci pojawił się mashup do „Vixtorii” Vixena.

To kolejny po „Falali” i „Smart Fucking Phonie” zwiastun nowej płyty artysty. Na www.MaxFloSklep.pl wciąż trwa pre-order tego albumu. Na sklepowe półki wydawnictwo trafi 10 listopada.

Tajemniczy obraz zapowiadający „Vixtorię” Vixena przygotowała grupa Improbros. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada QB. Na gramofonach zaś udzielił się DJ Bulb.

Warto zwrócić tutaj uwagę przede wszystkim na ciekawy, mocny tekst…

Kawałka możecie posłuchać poniżej:


Oficjalna premiera nowej płyty Vixena odbędzie się 10 listopada. Do tego czasu można ją zamawiać w przedsprzedaży pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Vixtoria-PREORDER/763. MaxFloSklep przygotował dla swoich klientów następujące bonusy w pre-orderze: CD z niepublikowanymi dotąd nigdzie utworami Vixena, rabat, wysyłkę albumu 2 dni przed premierą, autograf artysty i pakiet wlep.

Nowy krążek Vixena dostępny jest także w zestawie z T-shirtem (https://maxflosklep.pl/pl/p/ZESTAW-T-S-Vixtoria-CD-PREORDER/765).

Autor tekstu: Anna Grabowska, Kajetan Balcer

Łukasz Borys

- odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – https://www.facebook.com/obliczamuzyki - Mazur z krwi i kości - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *