VNM z nowym singlem – „Hope for the best”

„Ostatni miesiąc i nadchodzące miesiące to oficjalnie moje najgorsze dni – więc jak kupiłeś tę płytę to najzwyczajniej w świecie dziękuję ci” możemy usłyszeć na najnowszym singlu VNMa. Utwór „Hope for the best” jest trzecim singlem promującym album o takim samym tytule.


Utwór, którego premiera odbyła się w niedzielę wieczorem na kanale YouTube DeNextBestTV to bardzo osobisty numer opowiadający o problemach rapera z ostatnich kilku miesięcy. VNM kolejny raz pokazał, że jest niesamowicie szczery ze swoim słuchaczem.  Szef DeNextBest od początku swojej kariery zaznacza, że szczerość na trackach jest dla niego najważniejsza. Tak i jest tym razem.


Po „Hope for the best” wiemy, że u rapera w życiu znacznie się pozmieniało od poprzedniego albumu „Czuz Tu Daj Najs” wydanego w zeszłym roku.


Przypomnijmy, że premiera albumu miała odbyć się 8 maja, jednak ze względu na obecną sytuację w Polsce spowodowaną pandemią raper musiał przełożyć ją na 29 maja.

„Obojętnie jak byśmy sobie tego życzyli w labelu nie będziemy w stanie przeskoczyć pewnych kwestii związanych z wydaniem tego albumu w planowanym terminie. Licząc na Waszą wyrozumiałość postaramy się jednocześnie wynagrodzić Wam to opóźnienie większą ilością klipów/singli, do i tak fajnie wzbogaconego preorderu edycji limitowanej dorzucimy dodatkowy prezent, a 8 maja, czyli w dniu „oryginalnej” premiery będziemy mieli dla Was bezprecedensową w moim przypadku niespodziankę” czytamy na Fanpage’u artysty. 

Preorder płyty „Hope for the best” można zamówić klikając w ten link: https://www.denekstbest.com/product/vnm-hope-for-the-best-cd/


Zajrzyj po więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/vnm.official

Instagram: https://www.instagram.com/fau_enem/

YouTube: https://www.youtube.com/user/DeNekstBestTV

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.