VooDoo już jutro w Warszawie! Zgarnij wejściówkę!

Grupa VooDoo nasi hardrockowi klasycy z Krakowa przygotowali dla fanów wyjątkowe wydarzenie w związku z wydaniem oraz promocją ich najnowszego albumu „MMXIX”.
Wieczór promocyjny odbędzie się w klubie o bardzo dobrze brzmiącej nazwie VooDoo Club, ale to nie koniec niespodzianek, bo czekają one też na fanów w związku z samą płytą, jak i z gościem specjalnym, który pojawi się na scenie. Będzie nim MARTYR legendarny holenderski zespół heavymetalowy. Muzycy Martyr realizowali płyty dla takich wydawnictw jak Roadrunner czy Metal Blade. Współpracowali i dzielili scenę z Shock Rockers Lizzy Borden z Flotsam & Jetsam, Vicious Rumors, Jaguar, Evergrey, Trivium, Saxon czy Iced Earth. A o materiale zawartym na YOU ARE NEXT ich najnowszej płycie, który zaprezentują także podczas koncertu w Warszawie w samych superlatywach pisały najważniejsze światowe magazyny muzyczne. Dodać należy, że Martyr prezentuje podczas koncertów specjalne show, które również będzie można zobaczyć w naszej stolicy. Będzie to też ich pierwszy koncert w Warszawie. Przed gospodarzami oraz gośćmi zagra warszawska grupa Aquilla. A muzycy VooDoo już rozpoczęli też medialne prezentację najnowszego albumu i wkrótce również gościć będą w kilku z nich w ramach zaplanowanego na koniec marca presstour-u. Zapraszamy was serdecznie na to zupełnie wyjątkowe wydarzenie.
A fanów i wszystkich chętnych również zapraszają same zespoły – do obejrzenia tutaj : Martyr: https://youtu.be/1A__Mp0nk-c  i VooDoo:
W sobotni wieczór w Warszawie do kupienia oczywiście najnowszy album VooDoo i specjalne koszulki od zespołu, będzie też można zdobyć nową płytę Martyr. Do zobaczenia pod sceną.
16.03.19 – VooDoo Club – Warszawa
Al.Prymasa Tysiąclecia 48A
otwarcie bram 19.15
start koncertu 19.30
Aquilla (PL)
VooDoo (PL)
Martyr (NL)
Bilety 30 zł/ 45 zł w dniu koncertu
bilety kolekcjonerskie do nabycia pod adresem:
martartisticagency@gmail.com oraz przed koncertem
bilety ONLINE :

KONKURS!

Chcesz zgarnąć podwójne zaproszenie na ten koncert ? Pozostaw po sobie ślad w komentarzu. Konkurs trwa do godziny 7:00 – 16.03.2019


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.