W.E.N.A. publikuje klip do singla „Ten stan” i zapowiada płytę

Od kilku dni trwa poruszenie w social mediach W.E.N.Y. Z Internetu zniknęły treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wudoe chciał w ten sposób zwrócić uwagę na problem poruszany na zapowiadanej płycie. Premiera krążka „Niepamięć” odbędzie się 1 grudnia 2017, a zostanie on wydany nakładem wytwórni Wyższe Dobro.


„Niepamięć” to osobisty album o przemijaniu. Podejmuje temat młodości, z którą zawsze nierozerwalnie łączyłem muzykę, z punktu widzenia dorosłego człowieka uwikłanego w pogoń za lepszym życiem. Odnoszę wrażenie, że z wiekiem patrzymy na życie mniej refleksyjnie skupiając się jedynie na przyziemnych i codziennych sprawach. „Niepamięć” to też pierwszy album wydany pod własną banderą stąd dla mnie wyjątkowy – mówi W.E.N.A.


Zaledwie wczoraj, tj. 26 października br., ukazał się teledysk do singla „Ten stan”, zapowiadającego rzeczone wydawnictwo.20 października br. W.E.N.A. opublikował fragment nowego utworu. Zamieszczone na facebookowym profilu nagranie zniknęło po godzinie. Razem z nim usunięte zostały pozostałe treści publikowane przez rapera na przestrzeni ostatnich lat. Wyczyszczono ponadto profil na Instagramie Wudoe oraz kanał na YouTube. Przestała funkcjonować oficjalna strona rapera, natomiast z kanału wytwórni Aptaun zniknęły odsłuchy płyt „Wyższe dobro”, „Dalekie zbliżenia” i „Nowa ziemia”.


Tym gestem W.E.N.A. chciał dosadnie pokazać, jak ulotne są dzisiaj wszystkie sprawy, które w różnych momentach sprawiają wrażenie najistotniejsze na świecie. W natłoku informacji trudno zauważyć subtelne komunikaty. Na Facebooku co minutę publikujemy 510 000 komentarzy, 293 000 wpisów i 136 000 zdjęć. Z mediów społecznościowych czerpiemy informacje o sobie nawzajem. Kiedy ktoś przestaje pisać, zapominamy o nim.


Zajrzyj po więcej:

W.E.N.A. na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.