W.E.N.A. z klipem do singla „Leniwe dni”

W.E.N.A. opublikował kolejny klip do singla zapowiadającego płytę „Niepamięć”, która ukaże się już za kilka dni, tj. 1 grudnia br., nakładem wytwórni Wyższe Dobro. Teledysk ten zrealizowano do utworu „Leniwe dni”.


To pierwszy numer, jaki napisałem na album. Jego przewodnim motywem jest samotność i poczucie izolacji, które odczuwamy tak często w obecnej rzeczywistości. Wideo jest totalnym abstraktem i snem na jawie. Ciekawy jestem, ilu słuchaczy je zrozumie – mówi W.E.N.A.Nowy krążek W.E.N.Y. traktuje o zbiorowej koncepcji niepamięci. To, co ważne dzisiaj, następnego dnia okazuje się zupełnie nieistotne. Źródłem informacji o drugim człowieku są dla nas komunikaty zamieszczane w social media. Istniejemy, póki udzielamy się w portalach społecznościowych. Żeby jeszcze dosadniej uwypuklić schemat, w którym funkcjonujemy, muzyk postanowił usunąć zawartość swoich social mediów. Symboliczny gest spotkał się ze skrajnymi komentarzami i stał się zalążkiem do zbiorowej dyskusji.


Tylko w przedsprzedaży dostępna jest specjalna, limitowana edycja „Niepamięci”, opatrzona autografem i zawierająca dodatkowe nagranie oraz wlepki: http://bit.ly/2hzF5GO.


„Niepamięć” – spis utworów:
1. Intruz (prod. Voskovy, W.E.N.A.)
2. 1997 (prod. Amatowsky, Qmak)
3. Wściekłe psy (prod. Holak)
4. Zawsze mam czas ft. Holak, Paluch (prod. Brat Jordah)
5. Leniwe dni (prod. Holak, Bartek Tkacz)
6. 2003 (prod. HVZX, Łukasz Sylwestrzak)
7. W ruinach (prod. Holak)
8. Oasis (prod. Oer, Łukasz Sylwestrzak)
9. Ślady (prod. DJ B)
10. 2007 (prod. Amatowsky, Qmak)
11. Grant Hill (prod. HVZX)
12. Ten stan x PlanBe (prod. Johnny Beats)
13.
Niebo na sekundę (prod. Maks Psuja, W.E.N.A.)


Zajrzyj po więcej:

W.E.N.A. na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.