„W tunelu ulicy” – nowy teledysk Zdrowej Wody

Niedawno w sieci pojawił się nowy teledysk Zdrowej Wody pt. „W tunelu ulicy”. Singiel pochodzi z nowej płyty zespołu „W tunelu”, która ukazała się 27 maja 2016 roku.


zdrowawoda

 

Zdrowa Woda to legenda polskiego bluesrocka. Grupa założona w 1988 roku przez Sławomira MałeckiegoMarka Modrzejewskiego, koncertuje nieprzerwanie od 28 lat oraz cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Obecny skład zespołu tworzą: Marek Modrzejewski – wokal, Sławek Małecki – gitara, Sławek Jagas – gitara basowa, Krzysztof Baranowicz – organy hammonda, piano, harmonijka, Dawid Leszczyk – perkusja. Najnowszy krążek „W tunelu” jest 8. studyjną, a w całym dorobku 10. płytą zespołu. Piękne dźwięki, dobre słowo i porywające wykonanie, to niewątpliwe atuty tego dzieła. Pracę nad albumem zespół rozpoczął pod koniec 2014, a materiał został zarejestrowany w Studiu Nagrań Radia Łódź. Na krążku znalazło się 10 utworów. Pierwszy to grany już niejednokrotnie na koncertach utwór „W tunelu ulicy”. Tracklistę natomiast kończy „Ciechociński blues”, opowiadający o klimacie miasta, z którego pochodzi grupa.

Muzyka zespołu łączy w sobie elementy czystego bluesa z ostrymi rockowymi riffami. Połączenie granego żywiołowo rocka i bluesa, a także komunikatywnych i ironicznych tekstów (po polsku) – sprawia, że zespół jest entuzjastycznie odbierany zarówno przez młodych fanów (nastolatków), 20- i 30-latków, jak i dojrzałych koneserów muzyki (nawet 40- i 50-latków).


Zdrowa Woda – „W tunelu ulicy”


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *