WAKACJE ARTYSTYCZNE SZANSĄ DLA MŁODYCH WOKALISTÓW – Trzy single najzdolniejszych uczestników kolonii artystycznych

Gabi Kruk, Marcelina Glapińska i Magda Mikulska świętują premiery swoich debiutanckich singli. Wszystkie utwory to następstwo nagrody specjalnej, która trzeci rok z rzędu trafia do najzdolniejszych uczestników Wakacji Artystycznych, czyli letnich kolonii połączonych z warsztatami wokalnymi dla uzdolnionych dzieci i młodzieży.


Wyróżnienie przyznane dla Gabi, Marceliny i Magdy zaowocowało skomponowaniem specjalnie dla nich piosenek, które od strony muzycznej i tekstowej przygotował wokalista i producent Mateusz Krautwurst, czyli jeden z mentorów zakończonych niedawno Wakacji Artystycznych. Ponadto w nagraniach wziął udział gitarzysta Łukasz Chyliński (występujący m.in. z Justyną Steczkowską oraz Grzegorzem Skawińskim), a także Robert Szydło (obecnie Mikromusic) odpowiedzialny za mastering wszystkich trzech kompozycji.Wokalistki, których single 17 sierpnia pojawiły się we wszystkich serwisach muzycznych, można przy okazji usłyszeć na albumie „Wbrew grawitacji”, a także zobaczyć w teledysku do utworu „Zaklinam los”, w którym – obok zdolnej młodzieży – wystąpili: Mietek Szcześniak, Igor Herbut i Mateusz Krautwurst. Wszystko to sprawia, że ta potrójna premiera nabiera jeszcze większego wyrazu i budzi uznanie, dlatego też nie może przejść bez echa!

Utworów można posłuchać na YouTube oraz we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych, tj. Spotify, Tidal, Apple Music i innych.

Gabi Kruk „Dziękuję, że jesteś”: https://www.youtube.com/watch?v=8cT0WFDFMRs

Marcelina Glapińska „Sinusoida”: https://www.youtube.com/watch?v=yJNsus2WhcM