„Wake me up before You Go-Go” w coverze zespołu Reggaeside

Początkiem lipca swoją premierę miał najnowszy utwór formacji Reggaeside. Tym razem zespół zdecydował się na cover i na warsztat wziął znany wszystkim hit grupy Wham! „Wake me up before You Go-Go”. 

Oryginał pochodzi z 1984 roku, został wówczas wydany na albumie „Make it Big” Wham! i szybko stał się hitem rozpoznawalnym na całym świecie. Reggaeside długo w tajemnicy utrzymywali tytuł nowego singla, nieśmiało zdradzając, że ma to być właśnie cover. Zespół przearanżował utwór w charakterystyczny dla swej twórczości sposób. – Po raz pierwszy w naszej karierze pochyliliśmy się nad nie naszą kompozycją. Jesteśmy podekscytowani. Towarzyszą nam wyjątkowe emocję związane z „coverowym debiutem” – informuje zespół. 

Reggaeside – Wake Me Up Before You Go-Go

Obecnie Reggaside pracuje nad nowym albumem.

– Jesteśmy na etapie pracy nad utworami w wersji demo, które realizujemy w Studio Progress w Grudziądzu – oświadczają muzycy. –  W wakacje zaczniemy rejestrować nasze kompozycje i popracujemy z producentem. Po wydaniu pierwszej płyty czuliśmy pewien niedosyt. Teraz jesteśmy trochę starsi, odrobinę mądrzejsi i bardziej doświadczeni i nieco inaczej patrzymy na pewne sprawy. Chcemy podejść do tematu na 120% i czuć wielką satysfakcję z tego, że nagraliśmy tę płytę najlepiej jak potrafiliśmy i w tym składzie! Po wydaniu pierwszej płyty dość znacznie zmienił się skład, a przede wszystkim wokalista, więc brakowało nam teraźniejszego spojrzenia.