Walentynkowy Koncert Sidneya Polaka

W najbliższą niedzielę 14 lutego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Sidney Polak – warszawiak, piewca Warszawy i warszawskiej Chomiczówki, na której się wychował.

Koncertu będzie można wysłuchać na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Zapraszamy również do obejrzenia streamingu w Internecie.

Po kilkumiesięcznej przerwie artyści znowu pojawią się na scenie studia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Już w najbliższą niedzielę, 14 lutego o godz. 19:05 zapraszamy na Walentynkowy Koncert Sidneya Polaka.

Transmisja koncertu będzie dostępna na antenie Trójki, a formie streamingu także na stronie internetowej i profilu Trójki w portalu Facebook oraz na kanale Polskiego Radia w portalu YouTube.

Sidney Polak wyznał, że koncert będzie miał dla niego szczególny charakter.

Chciałbym ten koncert zadedykować mojej narzeczonej Paulinie, z którą niedługo biorę ślub. To dla niej napisałem piosenkę „Ogień i stal” z ostatniej płyty. Ten utwór trafnie opisuje naszą relację. Ja jestem ogniem, a Paulina stalą. Dzięki niej udało mi się zrobić najnowszy album, zawsze służyła dobrą radą i dopingowała do pracy. Dlatego ten koncert będzie moją prawdziwą walentynką dla Pauliny.

Sidney Polak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.