Warszawo! Dziś koncert za FREE! Bierzcie znajomych nad Wisłę!

Już w DZIŚ warszawski zespół Phoebe otworzy pierwszy powakacyjny weekend nad Wisłą. Panowie zaprezentują materiał z EPki „Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię” wydanej wiosną tego roku. Setlistę uzupełnią o nowe kompozycje, które znajdą się w bardzo niedalekiej przyszłości na debiutanckiej płycie zespołu.
Phoebe_Pomost_511

Phoebe to czteroosobowy skład z duszą orkiestry. Nieślubne dzieci dziewczyn z Warpaint i chłopaków z Interpol pod wezwaniem panny Buffay. Ich inspiracje sięgają tak daleko jak Wielka Brytania i od czasu do czasu reszta świata. Jakość słyszana w emocjach przepełnionych melancholijną melodią i przestrzennymi gitarami osadzonymi w pulsującej sekcji rytmicznej. Teksty pisane w języku polskim dodatkowo pozwalają na wytworzenie wyjątkowo intymnej więzi między zespołem i słuchaczami podczas koncertów. W tym składzie zadebiutowali jako support zespołu neony.


EPka Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię to punkt zwrotny w dotychczasowej działalności zespołu. Wcześniej znany pod nazwą The Lights teraz uzupełniony o dodatkową gitarę i teksty tworzone w języku polskim. Pięć wpadających w ucho kompozycji podsumowuje wcześniejsze dokonania zespołu uzupełniając je o instrumenty obecnie wykorzystywane jak np. pianino.


W piątkowy wieczór publikę rozgrzeje alternatywny zespół Ships Went South swoim debiutanckim koncertem.

link do wydarzeniahttps://www.facebook.com/events/1802994149916666/ 

link do muzyki: https://phoebepl.bandcamp.com/

WSTĘP WOLNY!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.