Warszawski koncert Margaret w ramach „Lata na Pradze”

Po dłuższej przerwie od medialnych aktywności i występów na żywo Margaret powraca z koncertami. W środę, 16 września artystka wystąpi w Warszawie w ramach cyklu „Lato na Pradze„, organizowanego na prawym brzegu Wisły w urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum.

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy, w tym dwa – „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” – nagrodzone platyną. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów. Pomimo osiągnięć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskojęzycznego albumu. „Gaja Hornby” to dojrzała, szczera i pozbawiona wysokobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret: „to dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy jej nowy materiał, będący rozwinięcie premiery z 2019 roku. Poza sferą twórczą artystka skupia się też na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. Zaowocowało to obecnością w gronie jurorskim The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/292847285386625

Data: 16.09.2020

Start: 18:00

Bilety: https://bit.ly/MargaretWarszawa

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu – namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni – wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.


Podziel się swoją opinią ;)