Warszawski koncert zespołu Reflektor już 23 lipca!

Koncert duetu Reflektor wraz zespołem w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album „Tętno 92/95” odbędzie się w najbliższą sobotę w klubie Hydrozagadka przy ul. 11 listopada 22. Dla spragnionych dobrej muzyki mamy 2 podwójne zaproszenia na ten koncert.

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 80 i 90. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości. Debiutancki album zespołu “Tętno 92-95” to materiał eklektyczny, który łączy w sobie zarówno cięższe, jak i lżejsze brzmienie.

Podczas koncertu będzie można zrobić zakupy w sklepie wytwórni Popcorn Records i zaopatrzyć się w płytę, która została objęta patronatem portalu Muzykoholicy.com.


konkurs

Podziel się swoją opinią ;)