Warsztaty produkcji muzyki z Silent Witness!

Silent Witness
Jesteś początkującym Dj’em, chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i zgłębić tajniki tworzenia nieprzyzwoicie dobrych dźwięków? A może chcesz się uczyć od mistrza i pokazać swój talent? Pomogą Ci w tym warsztaty produkcji muzycznej, które poprowadzi Silent Witness.

Warsztaty produkcji muzyki odbędą się 12 marca w Projekt Wyższy Poziom (Galeria Katowicka). Od godz. 17:00 Galeria zamieni się w przestrzeń tworzenia muzyki elektronicznej. Kurs poprowadzi w języku angielskim dobrze znany DJ i producent muzyki Drum and Bass – Sillent Witness [UK], który wystąpi również podczas wieczornej imprezy MethLab Night.

Darmowe warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy są na zaawansowanym poziomie tworzenia utworów oraz poruszania się w środowisku programów do tworzenia muzyki. Podczas szkolenia uczestnicy poznają tajniki sztuki, jakie wykorzystuje się przy produkcji utworów w oparciu o program Ableton Live. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny!

Organizatorem warsztatów jest śląski kolektyw Scream Music. Szkolenie poprzedza imprezę MethLab Night, która odbędzie się tego samego dnia w dawnym klubie Cogitatur (Obecnie 2b3, na ul. Gliwickiej). Uczestnicy MethLab Night jako jedni z pierwszych w Polsce będą mieli okazję doświadczyć najczystszej postaci brzmień o mocy 20 kW, które dostarczy światowej klasy firma nagłośnieniowa Funktion – One. Podczas imprezy wystąpią artyści znajdujący się pod skrzydłami MethLab Agency.

BILLAIN to marka sama w sobie, której fanom klimatów drumandbass’owych nie trzeba przedstawiać. Wraz z kolektywem Kontra rozpropagował muzykę drumandbas w Sarajewie. Mistrzowskie zrozumienie syntezy i funku, które skutecznie kontrolują taniec – to z kolei wizytówka Silent Witness, producenta który przeniesie Was tej nocy do odległej krainy neurofunku.

O klimat hipnotyzującego, drumandbass’owego zmiażdzenia prosto z berlińskich klubów zadba natomiast Dean Rodell, czyli połowa duetu MachineCode. Projekt powstał z prawdziwego szacunku i pasji do tanecznej muzyki techno. Sytą mieszankę wybornego drumandbasse’u dostarczy również Ali – reprezentantujący brytyjski duet djski Allied. Sponsorem MethLab Night jest Gold Dubei, napój energetyzujący i dzięki niemu cena biletów uległa zmianie! Do samego dnia imprezy, a nawet na wejściu, koszt biletów wynosi tylko 40zł. Bilety dostępne są na stronie organizatora www.screammusic.pl.

Wszystkich zainteresowanych warsztatami, jak i imprezą zapraszamy bardzo serdecznie! 🙂

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *