Weekend w klubie New York: mamy dla Was wejściówki na koncerty JAMES B. & FRIENDS i 2 FACES

Weekend na horyzoncie! Oznacza to, że tradycji musi stać się zadość! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncerty zespołów JAMES B. & FRIENDS i 2 FACES.


Procedura konkursowa jest niezmienna, czyli: wysyłacie maila na adres muzykoholicy.com@gmail.com – w temacie piszecie KONKURS, a w treści IMIĘ I NAZWISKO. 

Ilość wejściówek ograniczona! Kto pierwszy, ten lepszy!


James B. & Friends to pięciu polskich muzyków i wokalista James Brierley z Manchesteru, który obecnie mieszka w Polsce. Historia zespołu rozpoczyna się od spotkania Jamesa i Kryspina w małej miejscowości Sochocin (północne Mazowsze). Wkrótce dołączyli do nich muzycy wywodzący się z kręgu muzyki rockowej, R&B. Próby i koncerty pozwoliły na uformowanie się ostatecznego składu, a pozytywna energia pomogła im stworzyć własny materiał muzyczny, który znalazł się na ich pierwszym albumie pt. „Back on Track” składający się z ośmiu utworów. Muzyka nawiązuję do amerykańskiego rocka z elementami R&B i jazzu.

Instrumentarium zespołu to dwie gitary solowe, saksofon, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, perkusja oraz charakterystyczny wokal. Grupa dba o melodyjność i ciekawy aranż. Koncerty zespołu składają się z własnych kompozycji oraz znanych utworów np. Jamesa Browna, Erica Claptona czy Raya Charlesa. Ważnym dla zespołu momentem był udział w 11-stej edycji programu Must Be The Music – Tylko Muzyka, w którym za wykonanie utworu „Still Got The blues” Gary Moora, dostali cztery razy TAK.

W skład zespołu wchodzą: James Brierley – Vokals, Kryspin Kadej -Guitar, Igor Andrusiewicz – Guitar, Michał Styczyński – Bass, Grzegorz Gładki – Drums, Wojtek Jabłoński – Saxophone2Faces to grupa doświadczonych łódzkich muzyków, specjalizująca się w działalności coverowej. To symbioza oryginalnych charakterów i pasji do muzyki, która nie tylko łączy odmienne osobowości, ale również emanuje i zaraża pozytywną energią.

Styl, klasa wykonania i świetne brzmienie to główne priorytety zespołu. Różnorodne fascynacje muzyczne i odpowiedni, zróżnicowany stylistycznie repertuar, stanowiący „przekrój” największych hitów szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, poczynając od lat 70-tych aż po lata współczesne, pozwalają na nawiązanie doskonałego kontaktu z szerokim gronem odbiorców – każdy znajdzie coś dla siebie.

2f Coverband tworzą: Kasia Maciejewska – wokalistka, Hubert Krześlak– basista, Kamil Szewczyk – gitarzysta, Marcin Jagiełło – klawiszowiec, Kamil Stasiak – perkusista.This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

James B. & Friends – Facebook

James B. & Friends – You Tube

2Faces – Facebook

2Faces – You Tube

New York – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.