„Wejście nr 17” to nowa propozycja Cezarego Rosińskiego na lato

Cezary Rosiński zadebiutował całkiem niedawno i już wtedy pokazał, że muzyka w jego wydaniu to pełna ciepła i motywacji porcja dobrej energii. Tym razem wokalista prezentuje się jednak w zupełnie nowej, tanecznej odsłonie. Utwór „Wejście nr 17” jest historią spotkania dwojga zakochanych, która w połączeniu z energetyczną muzyką idealnie wpisuje się w klimat nadchodzących wakacji.

24 maja swoją internetową premierę miał nowy singiel Cezarego Rosińskiego pt.: „Wejście nr 17”. Utwór ten jest kolejną propozycją twórczości 40-letniego przedsiębiorcy, który postanowił spełniać się w swojej pierwszej życiowej pasji, jaką od lat była i jest muzyka. Jest to i tym razem wynik współpracy wokalisty z inkubatorem artystycznym, wytwórnią muzyczną Delphy Records. „Utwór ten opowiada o spotkaniu dwojga ludzi, którzy momentalnie czują, że jakaś siła ciągnie ich ku sobie. Choć widzą się zaledwie pierwszy czy drugi raz, to łączy ich niezwykła więź, która sprawia, że czas się zatrzymuje. Nie potrzebują wielu słów, nie potrzebują gier – wystarczy, że są razem, stoją blisko siebie i patrzą sobie w oczy. Widzą się nawzajem takimi, jakimi są naprawdę – bez masek, bez pozorów. Ta magia trwa jakiś czas, trudno określić jak długo, ale w pewnym momencie meandry życia kierują nimi tak, że każde rusza własną drogą – obydwoje wzbogaceni o wspólne doświadczenia i pozostający w zgodzie ze sobą”.


Piosenka „Wejście nr 17” powstała w kolaboracji Cezarego Rosińskiego z Zuzanną Ossowską i Piotrem Belakiem. Wspólnymi siłami stworzyli oni lekki, energetyczny utwór, w którym elektroniczne brzmienia uzupełnione zostały partiami gitary.

„Ten utwór to nie tylko opowieść o miłości, ale też z pozoru oczywiste odkrycie, że dobrze być po prostu sobą bez względu na to, co nam się w życiu przytrafia i co podpowiada nam nasze ego. Warto zaufać swojej intuicji i skupić się na tym czego chcemy, ponieważ energia zawsze podąża za uwagą”.

Cezary Rosiński od lat zajmuje się zawodowo wspieraniem i motywowaniem innych. Dziś łączy swoje dwie największe pasje starając się dostarczać swoim słuchaczom nie tylko muzyczną rozrywkę, ale i przekaz, z którego mogą czerpać siłę do działania. Nic więc dziwnego, że trudny czas pandemii skłonił wokalistę do stworzenia utworu odpowiadającego na powszechną tęsknotę za bliskością i radością z kontaktu z drugim człowiekiem.

„Mimo kwarantanny chodziłem co dzień do pracy, rozmawiałem z wieloma przestraszonymi osobami. Czasem przeprowadzałem sesje coachingowe przez telefon lub na skype… Na bazie tych doświadczeń utwierdziłem się w przekonaniu, że mając wolną wolę, warto kierować energię tam, gdzie chcemy, bo to ona kreuje naszą przyszłość”.

Cezary Rosiński jest ciekawy świata i ludzi; poza muzyką i biznesem, interesuje się psychologią. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca, a także jeździć konno ze swoją córką. Obecnie wokalista pracuje nad nowymi utworami, a jeden z nich „Entrance no 17” ukaże się już 20 czerwca i będzie to zupełnie nowa odsłona singla „Wejście nr 17”.


Zajrzyj po więcej:

www: https://rosinski-crm.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.