„Who the F*** is Dawid Grzelak” – premiera EP-ki

EP „Who the F*** is Dawid Grzelak?” to podsumowanie kolejnego etapu twórczości Dawida, w którym pyta, czy wszystko wokół nas jest prawdziwe. Może to tylko jeden, długi sen. To też opowieść o błądzeniu w dzisiejszym świecie, który cały czas pędzi i nie jest w stanie zatrzymać się nawet na chwilę.

Dawid Grzelak to artysta wizualny, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Obserwuje, rejestruje i nazywa zdarzenia oraz emocje, najczęściej z pozycji outsidera. Nie boi się opowiadać o swoich lękach, poszukiwaniu własnej tożsamości i problemach osób queer. W jego autorskim materiale muzycznym, można znaleźć wpływy dream popu, trip hopu i pulsującej elektroniki.  

Szerszemu gronu odbiorców znany jest jako fotograf, który na swoim koncie ma między innymi kilkuletnią współpracę z polskimi edycjami magazynu i-D oraz VICE. Wiosną 2020 roku był oficjalnym supportem Ralpha Kaminskiego podczas trasy Młodość.

Oprócz trzech znanych już singli usłyszymy jeszcze jeden premierowy utwór. Będzie on zilustrowany kolejnym teledyskiem w reżyserii Dawida, który zepnie poprzednie klipy w filmową całość. Oglądane od końca pokażą nową drogę interpretacji i może choć trochę podpowiedzą kim jest Dawid Grzelak. EP powstała we współpracy z Andrzejem Izdebskim, który odpowiada również za produkcję zeszłorocznej EP Dawida „Rok od wydarzeń w Londynie„.

EP-ki jest dostępna w serwisach streamingowych.
Link :https://ffm.to/wtfidg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.