Wideo z koncertu Albo Inaczej w Teatrze Roma

Ten Typ Mes, Te-Tris, Numer Raz, Grammatik w interpretacji Krystyny Prońko, Rosalie, Krzysztofa Zalewskiego czy Igo z Bass Astral x Igo. Tych oraz wielu innych czołowych artystów związanych z projektem „Albo Inaczej 2” można było usłyszeć na wyjątkowym koncercie, który odbył się 2 listopada w Teatrze Roma. Od teraz możemy obejrzeć obszerne fragmenty wideo z tego koncertu.

Albo Inaczej 2‟ to druga odsłona projektu, w którym hip-hopowe klasyki poddawane są reinterpretacji i przearanżowaniu. O interpretacje rapowych utworów poproszono młodych, świecących tryumfy artystów.

– Ten projekt cementuje stare czasy z nowymi czasami – mówi Jotuze, czyli jedna trzecia grupy Grammatik, który, mimo że nie występuje regularnie od lat, pojawił się na koncercie w Teatrze Roma. Obok niego na scenie stanęło kilkunastu artystów związanych nie tylko z projektem „Albo Inaczej 2”, ale także jego pierwszą odsłoną. Podczas koncertu mogliśmy więc zobaczyć m.in. Krystynę Prońko czy Andrzeja Dąbrowskiego. Tym razem dołączyli do nich artyści reprezentujący młodsze pokolenie muzyków i oczywiście raperzy. Wśród nich Justyna Święs, Rosalie, Krzysztof Zalewski, Ralph Kaminski, Igo, Fismoll i Piotr Zioła. Ramię w ramię z nimi, na scenie stanęli Te-Tris, Numer Raz, Ten Typ Mes, Eldo i Jotuze, Emil Blef oraz Stasiak, a także muzycy, którymi dowodził Mariusz Obijalski.

Podczas koncertu artyści wykonali nie tylko utwory związane ze wspólnym projektem, ale również swoje autorskie kompozycje, które znamy z ich solowych płyt. Co więcej, część z nich zaprezentowała interpretacje hip-hopowych szlagierów, które wcześniej nie pojawiły się nigdzie indziej.

Wyjątkową atmosferę tego niepowtarzalnego koncertu może poczuć teraz każdy za sprawą wideo, w którym uwiecznione zostały jego obszerne fragmenty. Wideo oglądać można na www.redbullmusic.pl


Zajrzyj po więcej:

Zobacz ostatni wpis o Albo Inaczej

Posłuchaj albumu Albo Inaczej 2 na Spotify

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.