Wideopocztówka z Helu od grupy Sonbird

Kamil, Maciej, Tomek i Dawid to czwórka przyjaciół z Żywca tworzących zespół Sonbird, która niedawno wydała swój debiutancki mini – album, „Sonbird EP”. Oprócz wcześniej publikowanych singli „Ląd” i „Głodny”, które na krążku udostępniono w dwóch wersjach – studyjnych i live, znajdziemy również najnowszy utwór pod tytułem „Hel”, do którego niedawno powstał teledysk. 

„Spakuj Nas pojedźmy na Hel, już od lat nie widziałaś mew” – to nietylko zaproszenie nad Bałtyk, ale i referen najnowszego singla „Hel” w którym chłopacy wprowadzają Nas w iście wakacyjny klimat. Podczas pobytu w Gdyni, gdzie Sonbird zagrał na Open Stage w ramach koncertów otwarcia podczas Open’er Festival 2018 band skorzystał z okazji i odwiedził również Hel. Wynikiem tego jest teledysk, a właściwie wideopocztówka z pobytu nad polskim morzem.

Tegoroczne lato to oprócz pracy nad debiutanckim, długogrającym albumem studyjnym, którego premiera zaplanowana jest już na jesień tego roku zespół podbija sceny festiwalowe w całym kraju – OFF Festival w Katowicach, trasa Męskie Granie (Wrocław), Rock in Summer w Warszawie czy Songwriter Łódź Festiwal to tylko część przystanków na plenerowej trasie Sonbird.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WeAreSONBIRD/?ref=br_rs

www: http://www.jazzboy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.