„Więcej” SONBIRD – hymnem koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”

Niespełna pół roku od premiery debiutanckiego albumu „Głodny”, zespół Sonbird pochodzący z Żywca publikuje nowy utwór, bardziej wyjątkowy niż wszystkie, ponieważ został napisany specjalnie na potrzeby akcji „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Piosenka nosi tytuł „Więcej” i premierowo będzie można ją usłyszeć już 27.09 w Krakowie.

Zespół Sonbird po raz kolejny włączył się w współtworzenie charytatywnego koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, tym razem nie tylko wystąpi w ramach wydarzenia, ale także stworzył specjalny utwór „Więcej”, który będzie jego oficjalnym hymnem. 27 września 2019 roku w hali przy ul. Reymonta w Krakowie wybrzmi on przed wielotysięczną publicznością.

Zostaliśmy zaproszeni do stworzenie numeru, który będzie zapowiedzią koncertu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Gramy na tej akcji już po raz drugi, wiemy jakie przyświecają jej cele i jesteśmy dumni z tego, że staliśmy się jej częścią. Pierwszy raz tworzyliśmy piosenkę na konkretne potrzeby, dlatego to kolejne doświadczenie na zespołowej drodze. Czujemy, że ten numer na koncertach będzie petardą, a przekonamy się o tym 27 września w Krakowie. (Sonbird)

Wszystko zaczęło się na początku 2019 roku, kiedy całą Polskę zelektryzowała informacja o widmie upadku jednego z najstarszych klubów w Polsce – Wisły Kraków. Na pomoc ruszyło wiele osób i środowisk, dzięki którym udało się uniknąć najczarniejszego scenariusza.

Piosenka „Więcej” powstała dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w ratowanie ponad 113-letniego klubu. Dodatkowo motywem przewodnim wydarzenia będą pierwsze urodziny Socios Wisła. Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy boiska Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Koncert „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WeAreSONBIRD/

Instagram: https://www.instagram.com/healmysonbird/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdXVg5CTvvJ4QDl6Zm3-HnA