„Wielkie Granie i Ślizganie” z zespołem VIDEO i Natalią Szroeder

Już w najbliższą niedzielę, tj. 13 stycznia br., na lodowisku przy ulicy Sosnkowskiego 10 w Warszawie odbędzie się wydarzenie sportowo-rekreacyjne pod hasłem „Wielkie Granie i Ślizganie”. Przewidziano liczne konkursy, gry i zabawy, zaś na scenie zaprezentuje się Natalia Szroeder oraz znany i lubiany zespół VIDEO.


Imprezę poprowadzi prezenter telewizji Polo TV Maciej Smoliński. Na uczestników czekać będzie poczęstunek w formie grochówki i ciepłej herbaty. Nie zabraknie ponadto aukcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować kalendarze, książki, płyty i koszulki piłkarskie.


Około godziny 13.45 w hali namiotowej rozegrany zostanie mecz piłkarski pomiędzy koszykarkami UKS 4 Ursus (II liga) i siatkarkami UKS Iskra Warszawa (III liga). Na ten dzień zaplanowano również niespodziankę dla miłośników biegania. O godzinie 13.30 na stadionie OSiR Ursus odbędzie się bowiem bieg na 2500 metrów pod nazwą „Wielkie Granie i Ślizganie”. Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym zapisybiegursus@gmail.com.


O godzinie 14.30 rozpocznie się natomiast część artystyczna zainicjowana przez Młodzieżową Grupę Musicalową. Następnie posłuchamy Natalii Szroeder, autorki takich utworów, jak „Zaprowadź mnie”, „Parasole” czy „Lustra”. Wisienką bądź truskawką na audialnym torcie okaże się niewątpliwie występ grupy VIDEO. „Ktoś nowy”, „Papieros”, „Wszystko jedno” i „Środa czwartek” to tylko wybrane spośród evergreenów formacji z Wojciechem Łuszczykiewiczem na czele, które za kilka dni zabrzmią na terenie dzielnicy Ursus. Wierni fani bandu wiedzą też, że możemy spodziewać się niespodzianek repertuarowych wplecionych w złożoną z hitów setlistę. Jeżeli chcecie przekonać się, że dobra muzyka ma moc błyskawicznego roztapiania śniegu, kruszenia lodu i podnoszenia temperatury powietrza, przyjdźcie koniecznie i spotkajcie się z nami przed estradą! Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Zapraszamy!


zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku
Natalia Szroeder na Facebooku
wydarzenie na Facebooku


One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.