Wielkie otwarcie Babiego Lata: Ladies Summer Jazzy Night z Girls On Fire już 7 sierpnia we Wrocławiu

Babie Lato Partynice & Vertigo Jazz Club & Restaurant zapraszają na Wielkie otwarcie Babiego Lata: Ladies Summer Jazzy Night. Wstęp jest wolny.


Zapraszamy do jednego z bardziej klimatycznych miejsc na mapie Wrocławia. Połączenie wspaniałego, zabytkowego, pełnego tajemnic i emocji Toru Wyścigów Konnych Partynice i historycznej wręcz scenerii Babiego Lata Partynice, otwiera przed naszymi słuchaczami spektrum zupełnie nowych doznań muzycznych.


Pierwszy koncert w ramach Babiego Lata: Ladies Summer Jazzy Night poprowadzą wokalistki – Monika Wiśniowska – Basel i Joanna Cholewa, znane doskonale z zespołu Girls On Fire. Towarzyszyć im będą Piotr Treliński na gitarze i Tomasz Basel na instrumentach klawiszowych.


Z przyjemnością informujemy, że na muzycznej mapie Wrocławia pojawiło się nowe, klimatyczne miejsce, a na jego uroczystym otwarciu zaśpiewamy My:) Zapraszamy już w piątek 7.08, szczegóły znajdziecie w treści wydarzenia. Ps. Nie doszukujcie się skandalu! Marta nadal jest częścią zespołu, jednak tym razem wystąpimy we dwie. Widzimy się na: Wielkie otwarcie Babiego Lata: Ladies Summer Jazzy Night! Joanna Cholewa.

To będzie magiczny wieczór!

Zapraszamy 7 sierpnia.
Start: 20.00
Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.