Wilczy Pająk publikuje utwór „Niestabilność“ z nowym wokalistą

wilczy-pajakUtwór pochodzi z płyty „V“ która ukazała się pod koniec 2015 roku w całości zaśpiewana w języku angielskim. Po przejściowych problemach Wilczego Pająka z wokalistą, jesienią tego roku udało się znaleźć następcę – Łukasza Szostaka.

Łukasz na co dzień jest wokalistą i gitarzystą w Trójmiejskim zespole Hateseed. Wilczy Pająk zyskał tym samym mocny głos i silną sceniczną osobowość. Świeża krew w zespole zaowocowała nagraniem Niestabilności w języku polskim.


Piotr „Mańkover“ Mańkowski zapytany skąd pomysł na utwór po polsku powiedział:

„Wyszło to dosyć spontanicznie przy okazji przesłuchań i pracy z Łukaszem. Ćwiczyliśmy nasze utwory na próbach, a później u mnie w studio nagrań. Łukasz radził sobie bardzo dobrze – przyjechał świetnie przygotowany na spotkanie z nami. Zaproponowałem zaśpiewanie jednego z utworów w ojczystym języku i tak to poszło. Później wspólnie tego słuchając uznaliśmy że fajnie byłoby udostępnić nagranie fanom, którzy przy okazji koncertów pytają o nagrania w języku polskim. Nie wykluczamy że jeśli będzie duże zainteresowanie nagramy kolejne kompozycje w języku polskim.“


Z informacji od zespołu wynika że ma już część materiału na następną płytę. Jeśli chcielibyście zobaczyć zespół na żywo to polecamy najbliższe koncerty:

4.11 Bielsko-Biała – klub RudeBoy

https://www.facebook.com/events/1790773861144388/

5.11 Kraków – klub Zaścianek

https://www.facebook.com/events/235651150169881/Zajrzyj po więcej :

Wilczy Pająk na Facebooku

Wilczy Pająk na YouTube

Strona WWW


  wilczy-pajak-e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.