Wilki ruszają w akustyczną trasę koncertową ze swoimi największymi przebojami

Wilki zawsze konsekwentnie podążały swoim wyznaczonym szlakiem muzycznym nikogo nie udając oraz nie uznając żadnych kompromisów i tak jest również tym razem. Kiedy inni Artyści oraz zespoły obchodzą z reguły okrągłe jubileusze jak 20, 25, 30 czy 35 lat działalności artystycznej to Wilki postanowiły obchodzić swoje 26lecie wydając album 26/26, który zawiera 25 największych przebojów zespołu oraz jedną nową kompozycje, która zdążyła już podbić serca fanów zatytułowaną „Na krawędzi życia”.

Poza albumem Wilki zapraszają na akustyczną trasę koncertową podczas której zaprezentują swoje największe przeboje, ale również utwory dawno niegrane jak również te o które fani najczęściej proszą na koncertach. Wilki obiecują że będzie wesoło, nostalgicznie, magicznie, skocznie, folkowo i nabożnie. Takim obietnicom trudno jest się oprzeć!

Pierwszy z koncertów już za tydzień w niedziele (tj.09.12.18.) w Gdańsku w Starym Maneżu.
Poza Gdańskiem Wilki odwiedzą jeszcze takie miasta i miejsca jak:

12.12. Poznań, Aula UAM, g.19
13.12. Łódź, Wytwórnia, g.19
19.01. Warszawa, Progresja (z udziałem OSG), g.20
26.01. Wrocław, Impart, g.19
14.02. Szczecin, Filharmonia im. M.Karłowicza, g 20

Można jeszcze zdobyć bilety na każdy z koncertów, ale spieszcie się bo pozostało ich naprawdę niewiele. Nie może Was zabraknąć na tych wyjątkowych, muzycznych wydarzeniach.
Dzięki uprzejmości organizatorów, zespołu Wilki oraz Managementu będziecie mogli zobaczyć fotorelacje z koncertu w Gdańsku i Warszawie na które zapraszamy już dziś.
Więcej informacji można znaleźć na profilu zespołu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.