Wiosenna trasa Ani Karwan rozkręca się!

Śpiewam od 18 lat. Moje artystyczne „ja” właśnie zdało egzamin dojrzałości. Gdybym podarowała Wam tę płytę wcześniej, nie znaleźlibyście mnie na niej. Dzisiaj wiem, że warto było czekać na to, żeby dowiedzieć się kim jestem – tak Ania Karwan mówi o swojej debiutanckiej płycie. Mogli ją już posłuchać mieszkańcy Łodzi i Wrocławia. Pora na resztę Polski!

Czekam z niecierpliwością na wyjście z tą płytą na scenę. Zaproszę publiczność do wysłuchania niełatwej, ale pięknej historii mojego życia – zapowiada Ania Karwan.

Debiutancki album wokalistki ukazał się 15 lutego i od razu znalazł się na liście bestsellerów Empiku. Sukces zawdzięczał dwóm singlom promocyjnym: „Głupcy” (ponad 9 milionów odsłon na kanale YouTube) i przejmującej balladzie „Czarny świt” (2,5 miliona). Na płycie znalazło się dwanaście bardzo osobistych i szczerych, muzycznych opowieści. Album ukazał się pod szyldem 2trackrecords – młodej wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt między innymi: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka – właściciela Custom34 Studio, gdzie płyta Ani została nagrana. Bogdan Kondracki jest zarazem wydawcą, producentem albumu, jak również współkompozytorem wszystkich utworów z płyty (wraz z wokalistką oraz Tomaszem Świerkiem).

Oprócz autorskich utworów z debiutanckiej płyty, na wiosennych  koncertach nie brakuje również ważnych w karierze wokalistki coverów: “Aleja Gwiazd” i “Purple Rain”, którymi podbiła serca widzów „The Voice of Poland”, dochodząc do finału programu.

W marcu Ania odwiedzi jeszcze Poznań, Gdańsk, Rzeszów i Kraków, a cała trasa zakończy się wielkim koncertem w warszawskiej Stodole. Oto plan przyszłych koncertów:

23.03.2019 Poznań, Food Hall

24.03.2019 Gdańsk, Klub Muzyczny Parlament

30.03.2019 Rzeszów, LUKR

31.03.2019 Kraków, Klub Zaścianek

11.04.2019 Warszawa, Stodoła

Bilety na wiosenne tournee dostępne są w Empik Bilety

https://www.empikbilety.pl/Event/Ania_Karwan_Wiosenna_trasa_koncertowa

Bilety na koncert w klubie Stodoła do nabycia na www.stodola.pl

Więcej informacji znajdą Państwo na pod linkami:

https://www.facebook.com/AniaKarwanOfficial/

http://aniakarwan.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.