„Wiśnia” Kaśki Sochackiej w wyjątkowej wersji z Kortezem i zespołem

Pod koniec października wróciła do nas z utworem „Wiśnia”. Zaraz po tej premierze wyruszyła w trasę razem z Kortezem i jego zespołem, by zaprezentować tę piosenkę na żywo w dłuższej, dużo bogatszej i rozbudowanej wersji. Na jednym z koncertów zarejestrowano nową „Wiśnię” i dziś jest już ona dostępna dla każdego.

Śpiewa, że tęskni i że praca dobrze robi jej na serca. Na jej serce i wielu słuchaczy, których zachwyciła ta drobna, niezwykle skromna dziewczyna w blond włosach i bluzie dresowej z  głosem, czasami zachrypniętym tak, że powstają w człowieku emocje trudne do zidentyfikowania porusza i wzrusza. Za nią na scenie muzycy ubierający to wszystko w piękne dźwięki i ta Wisienka na tym muzycznym torcie – Kortez grający na swoim czarnym pianie. Usłyszeć to na żywo to produkcja miliona ciarek na ciele i w duszy, więc Jazzboy dzieli się wykonaniem live.

Grudzień przyniósł zapowiadaną wcześniej epkę, na której oprócz tytułowej „Wiśni” (w dwóch wersjach) znajdują się również „Śnie” oraz „Porzucić” (czytaj więcej).

NOWE TWARZE: KAŚKA SOCHACKA – Jazzboy’owy Diament zaczyna błyszczeć


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sochacka.kaska/

Instagram: https://www.instagram.com/sochacka_kaska/