„Wiśnia” – nowy singiel od Kaśki Sochackiej!

„Wiśnia” to już trzeci singiel jakim Kaśka Sochacka, podopieczna wytwórni Jazzboy dzieli się z nami. Po wiosennej premierze singla „Zachody” oraz „Trochę tu pusto”, które mimo, że premierę miało w 2017 roku to wykorzystanie go do promocji serialu „Zawsze warto” przyniósł mu ogromną popularność i uznanie słuchaczy przyszedł czas na piękny, wzruszający numer idealny na jesienne wieczory. 

Kaśka Sochacka zanim trafiła pod skrzydła Jazzboy’a swoich muzycznych sił próbowała w telewizyjnych talent show – Mam Talent oraz Must Be The Music. Kierując się przykładem Korteza dobrze stało się, jak się stało i miejmy nadzieję, że bliżej nam niż dalej do premiery debiutanckiej płyty tej młodej i zdolnej artystki, bo na pewno warto na nią czekać, czego pięknymi dowodami są wszystkie trzy piosenki Kaśki!

Nad tekstem do „Wiśni” razem z artystką pracowała niezawodna w tej materii Agata Trafalska i to ona również odpowiada za scenariusz i reżyserię teledysku do tej piosenki, który jest ujmująco prosty, ale przy tym przepełniony smutkiem i tęsknotą, co w efekcie niesamowicie skleja się w jedną spójną całość z utworem.

This slideshow requires JavaScript.

 


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/sochacka.kaska/

Instagram: https://www.instagram.com/sochacka_kaska/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYsQgLOPCIoGiYFfcPGMgyg

www: http://jazzboy.pl/