„With the Wind”- nowy singiel Julii Pietruchy !

Kilka dni temu, dokładnie 6 listopada 2020 roku światło dzienne ujrzał nowy singiel Julii Pietruchy „With the Wind„. Jest to pierwszy utwór promujący płytę „FOLK it! Tour„.

Płyta „FOLK it! TOUR” zawiera 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside„, ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie, powstałe podczas kamperowej podróży zespołu, która w postaci 4 odcinkowego dokumentu, pojawiła się w październiku na kanale YouTube jako seria „FOLK NOMADS”. Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach o tej samej nazwie. 

Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. FOLK it! TOUR. Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time. Julia napisała wszystkie teksty na płytę, warto też podkreślić, że artystka jest wydawcą krążka. Ponadto wokalistka zaprosiła do współpracy muzyków takich jak: Marta Zalewska, Kuba Jaźwiecki czy Michał Lamża.

„Są momenty, że chcesz rzucić wszystko. Są ludzie, dla których rzucasz wszystko i oddajesz im to, co jest w Tobie najlepsze, zachowując wszystko to, co bez nich chciało się zostawić. To wszystko z nimi dopiero stało się tym wszystkim.”

„Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia nie zaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.”

With the Wind” to muzyczna nowość prezentowana przez Julię Pietruchę. Tym utworem artystka promuje  swój najnowszy album „FOLK it! TOUR„, który ukazał się 6 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.