Wojciech Łuszczykiewicz dyrektorem artystycznym DOZ Maratonu Łódź

W dniach 13-15 kwietnia 2018 roku odbędzie się kolejna edycja DOZ Maratonu Łódź, czyli cyklicznego wydarzenia zrzeszającego biegaczy i ich kibiców. Tak jak poprzednie, odsłona przyszłoroczna nie będzie stronić od akcentów muzycznych. O ich odpowiednie zaakcentowanie zatroszczy się z pewnością nowy dyrektor artystyczny imprezy – wokalista zespołu VIDEO Wojciech Łuszczykiewicz.


DOZ Maraton Łódź uznawany jest, nie bez powodu, za Najgłośniejszy Maraton w Polsce. Wzorem roku ubiegłego wzdłuż trasy powstanie aż dwadzieścia sześć punktów kibicowania z muzyką na żywo. Wykonawców, którzy 15 kwietnia zadbają o audialny doping, wybierze łodzianin, lider zespołu VIDEO i juror z programu „Idol” i w jednej osobie. To właśnie Wojciech Łuszczykiewicz objął bowiem funkcję dyrektora artystycznego Maratonu.


Trudno nie przyklasnąć idei łączącej sport, muzykę oraz działania charytatywne – to mariaż idealny. Organizujemy Najgłośniejszy Maraton w Polsce, zatem kluczem będzie takie dobranie muzycznych zespołów, które skutecznie zachęci łodzian do spotkania się na trasie biegu i spędzenia w tych miejscach dłuższego czasu. Postaramy się wraz z organizatorami DOZ Maratonu stworzyć w Łodzi imprezę z niepowtarzalną atmosferą, o której będzie się mówić z niekłamaną dumą – mówi Wojciech Łuszczykiewicz.


Informacje dotyczące trwających zapisów oraz samego Maratonu od strony sportowej znajdziecie na Facebooku.


Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku

DOZ Maraton Łódź na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


źródło: interia.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.