„Wojna” – nowy utwór Mietalla Walusia!

Swoją oficjalną premierę ma najnowszy utwór Mietalla Walusia – znanego między innymi z takich zespołów, jak Negatyw, Lenny Vallentino czy Warsaw Bombs. Do mocnego w wymowie kawałka „Wojna” powstał teledysk.

– „Mój nowy utwór powstał bardzo impulsywnie” – mówi Mietall Waluś – „Od dłuższego czasu na skutek docierających zewsząd informacji dotyczących trudnej i niebezpiecznej sytuacji w tak wielu krajach położonych tak blisko nas, kumulowały się we mnie różne emocje. W którymś momencie poczułem, że muszę dać im jakieś ujście. Usiadłem i napisałem ten utwór. Chcę wierzyć w to, że wśród jego odbiorców znajdą się tacy, którym da on do myślenia.” – dodaje muzyk.


Mietall Waluś – „Wojna”:


Jak informuje muzyk, jego najnowszy utwór nie jest zapowiedzią nowej płyty. Choć artysta nie wyklucza, że w najbliższych miesiącach nagra kolejne swoje autorskie utwory.

Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny, aktywny na scenie od wczesnych lat `90. Współtwórca m.in. takich zespołów, jak Lenny Valentino, Warsaw Bombs czy Penny Lane. Twórca i lider formacji Negatyw.

Więcej:

www.mietallwalus.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *