Wojtek Ezzat – premiera nowego singla „Nie przestawaj”

Jest to utwór pełen rytmicznych, porywających do tańca dźwięków. Wraz z teledyskiem wprowadza nas do klubowych przestrzeni, w sam raz na nadchodzące wakacyjne imprezy.

 

Przedstawiamy kolejną w bieżącym roku odsłonę Wojtka Ezzata. Tym razem jest to nagranie„Nie przestawaj”, które powstało przy współpracy wokalisty z producentem Przemysławem Wojsławem. Piosenka utrzymana w klimacie imprezowo-tanecznym.

Myślę, że jestem kojarzony z muzyką bardziej liryczną, ale drzemie we mnie zamiłowanie do bujających rytmów, groove’u i miałem nieodpartą ochotę zrobić coś bardziej żwawego i tanecznego, po prostu muzykę do zabawy” – mówi Wojtek.

Piosenka wraz z klipem, stworzonym przez Sonię Pałęgę i Nilsa Cronéa, zabiera nas w nocne przestrzenie klubowe i nie pozostawia obojętnymi na jego porywający rytm i puls.

Wojciech Ezzat to urodzony w Iraku muzyk, który szerokiej publiczności dał poznać się w 3 edycji programu „X-Factor”, gdzie zajął 3 miejsce, ustępując tylko Klaudii Gawor i Grzegorzowi Hyżemu. Jury produkcji niejednokrotnie wymieniało go jako faworyta i kandydata na zwycięzcę muzycznego show.

Od czasu programu pracuje nad własnymi kompozycjami. Potrafi stworzyć niesamowity klimat podczas koncertów z zespołem lub pianistą. Jego elegancja, klasa i wyjątkowa wrażliwość muzyczna oczarują każdego słuchacza. Na swoim koncie ma już kilka piosenek,  takich jak „Radość” czy „Rozmowa”.

 

Więcej informacji:

https://web.facebook.com/EzzatWojciech/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.