Wokalista Plateau na Madagaskarze

Wokalista zespołu Plateau, Michał Szulim zadebiutuje 16 maja w niemuzycznej roli: na blogu „Miejsce Za Miejscem” będzie można przeczytać codzienną relację z wyprawy wokalisty na Madagaskar – jedną z najbardziej egzotycznych wysp świata.

Michal Szulim solowe

Michał Szulim na co dzień jest wokalistą i autorem tekstów w zespole Plateau (grupa wydała właśnie swój piąty album zatytułowany „W związku z Tobą”), ale nie ogranicza się tylko do muzycznej aktywności. Od dwóch lat, na autorskim blogu, pod adresem: www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl, zamieszcza autorskie relacje ze swoich podróży w zarówno dalekie, jak i bliskie miejsca:

„Mocno wierzę w to, że niezależnie od tego, czy jest to Paryż, Rzym, czy też Pleszew i Koluszki- wszędzie tam można znaleźć miejsce: ciekawe, wspaniałe, magiczne…ale czasami irytujące, denerwujące nawet. Ale zapamiętywalne, jakieś. I o takich miejscach, które napotkałem podczas swoich podróży, chciałbym Wam opowiedzieć”.

Od 16 maja za pośrednictwem bloga będzie można śledzić każdego dnia wyprawę Szulima na Madagaskar – „wyspę króla Juliana, lemurów, kameleonów, dzikich terenów i miejsc, w których biały człowiek ciągle jest sensacją”.

Zapraszamy:

www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl

www.facebook.com/MiejsceZaMiejscem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *