„Wolpreza” po raz piąty!

„Dobra Wola” już od pięciu lat organizuje koncert dla Wolontariuszy pod  nazwą „Wolpreza”. Podczas organizowanych koncertów do tej pory na scenie pojawiły się między innymi takie zespoły jak: Luxtorpeda czy Kult. W tym roku będziemy mieli przyjemność usłyszeć Maleo Reggae Rockers, 2Tm2,3 czy laureata nagrody: „Uśmiech Anioła” – zespół Gorgonzolla oraz zespoły zakwalifikowane podczas II Festiwalu Muzycznego Dobrej Woli, czyli Big Band DLA FRAJDY, DeKret, Specjaliści, The Procrasters.


Kiedy i gdzie? 10. czerwca w godzinach: 14:00-23:00 w Parku Miejskim w Piasecznie pod Warszawą

 Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1538503316446086/


Wolpreza to połączenie słowa wolontariusz i impreza, to hołd i podziękowanie dla wszystkich, którzy poświęcają swój wolny czas, aby wspierać potrzebujących. Stowarzyszenie jak i inne organizacje od lat korzystają z bezinteresownej pomocy ludzi, którym poprzez zorganizowanie tego wydarzenia chcą okazać wdzięczność. Celem jest także promocja idei wolontariatu, jako ciekawej formy aktywności. Wolpreza ma charakter cykliczny, tegoroczna Wolpreza to już V edycja wydarzenia.

Taka aktywność zmusza do refleksji, że trzeba dobrze wykorzystać własne możliwości. Obok gwiazd i innych wykonawców na scenie pojawią się ludzie, autorytety, którzy poświęcają swój wolny czas potrzebującym, między innymi profesor Wawrzyniec Konarski politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktorzy Marcin Bosak, Zbyszek Buczkowski, piosenkarz Michał Wiśniewski, dziennikarz Mariusz Pietrasik z TVP INFO, koszykarz ekstraklasy Leszek Karwowski i inni znani i nieznani wolontariusze.

Podczas koncertu zostaną wręczone Statuetki Aniołów Dobrej Woli za 2015 rok, laureatami są osoby działające na rzecz niepełnosprawnych i wolontariatu. Od czterech lat honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Mazowiecki Kurator Oświaty, Wojewoda Mazowiecki i inni. Popularna stacja telewizyjna TVP Regionalna, Radio Mazowsze, Kurier Południowy, zdecydowali się objąć patronatem medialnym wydarzenie i w dniu koncertu na bieżąco transmitować jego przebieg. Lokalne samorządy będą współorganizatorami Wolprezy.V Wolpreza pod hasłem: „Daj siebie innym, dobrze siebie daj”

Impreza plenerowa, koncert: piątek 10-czerwca 2016 roku od 14.00 do 23.00, Park Miejski w Piasecznie pod Warszawą


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *