Woro&Król feat. Kieru z teledyskiem do singla „Bohater”

W minioną środę, tj. 7 listopada br., Woro&Król zaprezentowali teledysk do singla „Bohater”. Utwór został nagrany wspólnie z Kieru, znanym ze współpracy z wieloma polskimi raperami.


Najnowszy singiel grupy Woro&Król, „Bohater”, mówi o tym, że jedynie ciężka praca, trening oraz wyrzeczenia prowadzą na szczyt i pozwalają stać się bohaterem – bohaterem dla bliskich osób, bohaterem we własnym życiu. Należy tylko przełamywać coraz to większe bariery i stawiać sobie coraz to śmielsze cele. Muzycy podkreślają, że ich nowy projekt stanowi aktualny cel, do którego zmierzają.


Gościnnie, jako wokalista, pojawił się tu Kieru, kolaborujący z takimi postaciami, jak Sobota, TedeWini, VNM, Matheo, Borixon, Hemp Gru czy Popek. Za produkcję „Bohatera” odpowiedzialny jest Lazy Rida Beats, producent współpracujący z  gwiazdami polskiej i amerykańskiej sceny hip-hopowej.Woro&Król to grupa grająca alternatywny rap. Po długiej przygodzie z zespołem NPWM (Najlepszy Przekaz w Mieście) muzycy postanowili zrobić coś nowego oraz świeżego na rynku muzycznym. Woro&Król pracują obecnie nad kolejnym albumem, który promują single: „Wznoszę toast”„Jestem tu” oraz właśnie „Bohater”.


Zajrzyj po więcej:

Woro&Król na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.