AntekSmykiewiczWPA2

Wokalista, kompozytor, autor tekstów. Na co dzień charyzmatyczny wokalista swojego autorskiego zespołu Ściana Wschodnia. Jeden z najciekawszych, funkcjonujących obecnie na naszej rodzimej scenie głosów młodego pokolenia.
Laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalista 7 edycji programu Must Be The Music.
Charyzma w głosie, emocjonalne podejście do otaczającego świata sprawiają, że Antek to jeden z najlepiej zapowiadających się debiutów na naszej scenie muzycznej!

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych (BMAT)! Otrzymał status PLATYNOWEJ PŁYTY w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”! Teledysk do singla odnotował oszałamiająca liczbę ponad 22 MILIONÓW wyświetleń!

Drugim singlem zapowiadającym debiutanckie wydawnictwo jest utwór „Limit Szans”, który w równie szybkim tempie podbija listy przebojów największych rozgłośni w kraju! Teledysk odnotował liczbę ponad 2 MILIONÓW WYŚWIETLEŃ!

6 maja 2016 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Antka Smykiewicza „Nasz Film”!Antek Smykiewicz na Facebooku

Strona WWW


Album Antka Smykiewicza przedpremierowo tylko w TIDALU!

Spotkanie Antka Smykiewicza i Margaret podczas konferencji TIDAL i Play