ColoRed

Zespół Colored pochodzi z Kaszub. Tworzy go piątka przyjaciół, którzy poznali się przy okazji sezonu koncertowego organizowanego przez lokalne radio- Radio Kaszebe. Gdy sezon koncertowy dobiegł końca czuli ogromny niedosyt, a oddźwięk publiczności był jednoznaczny- chcemy więcej! Tak też połączeni pozytywną energią i ogromną miłością do muzyki stworzyli zespół, w skład którego wchodzą: Natalia Modzelewska z Bolszewa, Martyna Mazur z Łęczyc, Dominika Kwiatkowska z Kartuz, Małgorzata Prange z Pucka oraz Mariusz Preihs z Domatowa. Ich korzenie silnie osadzone w kaszubskiej kulturze można wyczuć podczas koncertów, kiedy wykonują światowe hity muzki pop w przekładzie na język kaszubski.
Jak mówią- miłość, muzyka i pasja- to ich domena. Muzyka to ludzie, ich przeżycia, historie. Każdy z zespołu to osobna historia, osobne doświadczenia, natomiast razem tworzą niebagatelną mozaikę, której przekaz jest energetyczny i niebywale pozytywny.
W tej chwili zespół jest w trakcie zbierania materiału na debiutancką płytę, a niedawno światło dzienne ujrzał ich singiel- Nic o nas bez nas.
Na swoim koncie mają występ z Jackiem Cyganem oraz liczne koncerty.Zespół ColoRed Na Facebooku

Strona WWW zespołu ColoRed