cukierki

Zespół Cukierki to Rusin i Dred. Pojawiają się w różnych sytuacjach. Duet dotychczas wydał EP-kę „Radość” z przebojem „Error”. Muzykę wykonywaną przez Cukierki można określić jako slow tempo, faster tempo, electro, dance. Właściwie można spodziewać się po nich wszystkiego. Jest to jedyny zespół, który rozdaje publiczności cukierki i produkuje je z własnych tajemniczych składników. Przekonać się o tym można na niepowtarzalnych koncertach!

Mateusz Rusin – aktor, wokalista, muzyk. Czasem nawet poeta. Na co dzień jest związany z Teatrem Narodowym w Warszawie, chociaż powszechnie może być kojarzony z postacią wikarego Macieja z serialu „Ranczo”. Poza sceną teatralną realizuje się w muzyce współtworząc Cukierki oraz projekt Rusin&Trebuchet. Muzycznie są to całkowicie różne brzmienia, w związku z czym prawdopodobnie nie ma muzyki, z którą Mateusz by sobie nie poradził. No, może poza piosenką japońską.

Przemek „Dred” Pietrzak – muzyk, producent muzyczny. Dotychczas współpracował m.in. z Mariką, Afromental i My Riot. Jako pierwszy w Polsce ma mobilne studio nagrań, dzięki czemu może realizować nagrania w każdym zakątku świata. W zasadzie nie wiadomo, skąd wywodzi się jego pseudonim artystyczny „Dred”. Plotka niesie, że zawsze chciał mieć dredy. Nigdy ich nie miał, ale za to nosi je jako drugie imię.


 

Cukierki na Facebooku

Cukierki na YouTube

Strona WWW

Wywiad z Cukierkami

Relacja z koncertu w warszawskiej klubokawiarni Towarzyska

Relacja z koncertu w warszawskim Jack’s Cinema


Cukierki dla portalu Muzykoholicy.com