KaAtaKilla

KAATAKILLA_promoZespół KaAtaKilla z Łodzi powstał pod koniec 2006 roku. Założycielami byli Różal (Łukasz Różalski) były gitarzysta nieistniejącej już grupy Soul that’s ill oraz Goliash (Tomasz Goljaszewski) były basista zespołu Hunter. 
   W roku 2008 wydali płytę „Granica cienia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i krytyków muzycznych. W 2011 zespół KaAtaKilla zajął III miejsce w kategorii Debiut Roku w plebiscycie Magazynu Gitarzysta!
Mają na koncie występy między innymi w otoczeniu takich zespołów jak HUNTER, COMA, KAT, BEHEMOTH, SEPULTURA, SAMAEL, ACID DRINKERS. 
   Obecnie KaAtaKilla powraca na rynek muzyczny ze swoją drugą płytą. Płyta „Zawrzeszczeć ciszę” to muzyczna kontynuacja stylu z pierwszej płyty „Granica cienia”, łączącego szybką, agresywną perkusję oraz mocne gitarowe riffy z nieco bardziej melodyjną partią klawiszy i rockowym wokalem Łukasza Pietrzyka. W muzyce zespołu słychać częste zmiany tempa nastroju oraz stale ścierające się emocje. Polskojęzyczne teksty na nowej płycie jeszcze bardziej dosadnie niż na pierwszej
płycie, opisują prawdziwe, trudne historie ludzi uwikłanych w życie. 
  Od 1-go czerwca zespół rozpoczął współpracę z Adamem Sęczkowskim w roli managera. Obecnie grupa przygotowuje się do jesiennych występów promujących krążek „Zawrzeszczeć ciszę”. 

imagespobrany plikfacebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *