KAATAKILLA_promo

Zespół KaAtaKilla z Łodzi powstał pod koniec 2006 roku. Założycielami byli Różal (Łukasz Różalski) były gitarzysta nieistniejącej już grupy Soul that’s ill oraz Goliash (Tomasz Goljaszewski) były basista zespołu Hunter. 
   W roku 2008 wydali płytę „Granica cienia”, która została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i krytyków muzycznych. W 2011 zespół KaAtaKilla zajął III miejsce w kategorii Debiut Roku w plebiscycie Magazynu Gitarzysta!
Mają na koncie występy między innymi w otoczeniu takich zespołów jak HUNTER, COMA, KAT, BEHEMOTH, SEPULTURA, SAMAEL, ACID DRINKERS. 
   Obecnie KaAtaKilla powraca na rynek muzyczny ze swoją drugą płytą. Płyta „Zawrzeszczeć ciszę” to muzyczna kontynuacja stylu z pierwszej płyty „Granica cienia”, łączącego szybką, agresywną perkusję oraz mocne gitarowe riffy z nieco bardziej melodyjną partią klawiszy i rockowym wokalem Łukasza Pietrzyka. W muzyce zespołu słychać częste zmiany tempa nastroju oraz stale ścierające się emocje. Polskojęzyczne teksty na nowej płycie jeszcze bardziej dosadnie niż na pierwszej
płycie, opisują prawdziwe, trudne historie ludzi uwikłanych w życie. 
  Od 1-go czerwca zespół rozpoczął współpracę z Adamem Sęczkowskim w roli managera. Obecnie grupa przygotowuje się do jesiennych występów promujących krążek „Zawrzeszczeć ciszę”. 

imagespobrany plikfacebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.